הזמר במסכה לבר מצווה או לבת מצווה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

פעילות מושלמת לגיל 13 או 12, הזמר במסכה לבר מצווה או בת מצווה יהפכו את האירוע למקורי, מפתיע ומהנה – נכנסים לאולפן הקלטות מקצועי ומקליטים כמה שירים, מתחפשים בתחפושת מלאה ומפתיעים את האורחים.
למה פעילות זמר במסכה לבר ובת מצווה היא פעילות מקורית ומבוקשת? מה צריך להכין לפני הפעילות? מה מחכה לכם ביום הקלטת השירים באולפן? ואיך מומלץ לבצע את הפעילות באירוע? אולפן ההקלטות של "אולפני לי-רון" מחכה לכם.

מקורי ומהנה: הישראלים נהנים עם הזמר במסכה לבר מצווה או בת מצווה?

מחפשים רעיונות מקוריים לבר מצווה או בת מצווה?
הכירו את הלהיט שכובש את ישראל, הזמר במסכה לבר ובת מצווה.
הדרך לפעילות המקורית לא ארוכה, כל מה שתצטרכו לעשות הוא להקליט שיר מראש באולפן הקלטות מקצועי, מחפשים או מעצבים תחפושת שלמה ומקורית ככל האפשר ומפתיעים את האורחים באירוע! האורחים יקחו חלק פעיל בפעילות שיצטרכו לנחש מי שר מאחורי המסכה.

אבא או אמא? אח או אחות? סבא או סבתא? דוד או דודה? חתן בר המצווה או כלת בת המצווה? מי מתחת למסכה הוא הזמר או הזמרת?
ילדים והורים רבים מחפשים פעילות מקורית לחגיגת בר/בת מצווה, אל מול כל הפעילויות והמפעילים הקיימים בשוק, הזמר במסכה מאפשר לכם להיות הכי מקוריים ולהציג את הקול והסגנון שלכם.

כדי לשיר מאחורי מסכה לא צריכים להיות זמרים, אולפן ההקלטות של "אולפני לי-רון" מאפשר לכל אדם בישראל להקליט שיר לכל אירוע, יחד עם המפיק המוזיקלי, תנאי ההקלטה המתקדמים ותוכנות עריכת הסאונד המקצועיות – מאפשרים לכל אחד ואחת להקליט שיר ולהפוך להיות הזמר או הזמרת במסכה.
זה הזמן להפתיע את האורחים, להיכנס לאולפן ההקלטות ולהכין שיר אותו תשירו בתחפושת.

כל מה שצריך לדעת לפני ההקלטה והכנת התחפושות לפעילות

הקלטת השירים באולפן ההקלטות זה אמנם החלק העיקרי והוא באחראיות המפיק המוזיקלי שילווה אתכם באולפן ההקלטות, אך טרם ההקלטה וההופעה חשוב לארגן את הפעילות בצורה הטובה ביותר:

 • ארגנו משתתפים ומשתתפות שיגיעו להקליט שירים ולהופיע מאחורי תחפושת, מומלץ לחשוב על אנשים מפתיעים שלא היה מצופה שיגיעו או שיופיעו מאחורי מסכה.
  כשמדובר בבר או בת מצווה, ניתן לחשוב על ילדים מהשכבה, מורה שיסכים להגיע ולקחת חלק באירוע ובפעילות, הורה שכל הילדים מכירים ואפשרויות רבות נוספות.
 • את הפעילות יכול להנחות ה – DJ , בנוסף להשמעת קבצי השירים שלכם שהוקלטו באולפן, התקליטן שלכם יוכל להקריא לפי הנחיות שתעבירו לו מראש (ניתן להיעזר בהורה או כל גורם אחר).
 • אם אתם חוגגים את האירוע באולם או גן אירועים, מומלץ לתאם מראש חדר בו ניתן יהיה להתחפש ולהמתין לפי התור.
  במידה ואתם חוגגים בבית גדול או בחצר, הכינו חדר התארגנות.
 • החליטו כמה מקליטים יגיעו לאולפן ההקלטות ויהפכו לזמר במסכה, בנוסף החליטו איזה שיר ישיר כל אחד.
 • חשבו על רעיונות לתחפושת שלמה, ככל שיהיה קשה יותר לזהות אתכם ככה הפעילות תהיה מהנה יותר.
  את התחפושות ניתן לקנות כתחפושת מלאה, למצוא פריטים שונים לכדי תחפושת שלמה ואפילו להכין בעצמכם את התחפושת.

פתחו קבוצת וואטסאפ של כל המשתתפים ותאמו את כל הפרטים הנדרשים, אחרי שאתם סגורים על כל הפרטים צרו קשור עם נציגי "אולפני לי-רון" ותאמו את יום ההקלטה לכל המשתתפים והמשתתפות.

נכנסים לאולפן הקלטות מקצועי ומקליטים לפי התור

כדי לאפשר את הביצוע הטוב ביותר שלכם ולהפתיע את האורחים, אולפן הקלטות מקצועי יאפשר לכם להציג את התוצאה הטובה ביותר אל מול האורחים.
באולפן ההקלטות ימתין לכם מפיק מוזיקלי עתיר ניסיון בתחום הקלטות שיר לכל אירוע, המפיק ילווה אתכם לאורך ההקלטה וידע לתת הדגשים להקלטה הטובה ביותר.
אולפן ההקלטות מאובזר בציוד הקלטה מתקדם ובבידוד אקוסטי למניעת רעשי רקע, כל אלו יאפשרו לנו לתת לספק לכם איכות סאונד גבוהה מאוד.
בסיום ההקלטה המפיק יערוך את קולות המקליטים ויוסיף אפקטים לתוצאה סופית משופרת, האיכות הגבוהה ועריכת הסאונד בתוכנות מתקדמות מאפשרות לנו להפוך כל מקליט ומקליטה לזמרים עם גווני קול ייחודיים ומפתיעים.

לאחר עריכת השיר אתם מקבלים את הקבצים עם כל ההקלטות שכל המשתתפים והמשתתפות ביצעו באולפן, את ההקלטות האלו התקליטן משמיע לאורחים בדומה לכל שיר אחר.
מלבד ההופעה, הקלטת שיר מקצועית מאפשרת לכם ליהנות מפעילות משחררת וכפית, בנוסף לאחר הפעילות המשתתפים יישארו עם השירים שהקליטו כזיכרון משמח לטווח הארוך.

בר או בת מצווה: אורחים מרובים יהפכו את הפעילות למפתיעה במיוחד

אירוע בר המצווה או בת המצווה הגיע, הקבצים שהעברנו אליכם ואתם העברתם ל- DJ מוכנים וזה השלב שבו הזמרים והזמרות במסכה מתחילים להתארגן.
האדם שבחרתם שינחה את הפעילות יציג את השמות הבדויים (לרוב לפי צורת התחפושת) והזמרים והזמרות במסכה יעלו לפי התור, האורחים ישמעו את השיר בהגברה והזמרים במסכה יבצעו תנועות עם הידיים ויוכלו גם לזוז בתנועות גוף נוספות.
מכוון שבאירוע בר או בת מצווה מגיעים אורחים רבים, השמחה וההפתעה מרובה וניתן להפתיע יותר אנשים.
ארגון טוב של פעילות הזמר במסכה לבר/בת מצווה יאפשרו לכם הצלחה טובה יותר, בכל מצב מדובר ברגע מהנה ומצחיק לכל המשפחה והחברים.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן