למה דרשה רגילה כשאפשר לעשות דרשת ראפ מקורית?!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הרבה הורים ומשפחות פונות לדרשה הרגילה והמוכרת שבה חתן בר המצווה או כלת בת המצווה מקריאים טקסט בצורה מונוטונית מול קהל האורחים. אופציה זו  לדרשת בר / בת מצווה טובה ויעילה ואף ניתן להקליט את הדרשה מראש באולפן ההקלטות כדי למנוע בלבול, לחץ והתרגשות מהמעמד שיכולים להרוס את הרגע המיוחד ואת הקראת הדרשה. אך הרבה מאוד משפחות לא מכירות את האופציה להפוך את הדרשה למשהו הרבה יותר מיוחד, מקורי ומגניב שיהפוך את הילד/ה שלכם להיות השם הכי חם בתחום אירועי בני המצווה בשכבה!

מדובר על דרשת ראפ מצווה!

דרשת ראפ מקורית לבר/ת מצווה

ניתן לרשום שיר מיוחד וייחודי על חתן בר המצווה או כלת בת המצווה, לאחר מכן הם מגיעים לאולפן הקלטות כדי להקליט את השיר והם עובדים מול מפיק מוזיקלי מנוסה בתחום ההיפ הופ והראפ בישראל. לבסוף הראפר מגיע לאירוע ומופיע ביחד עם הילד/ה!

האטרקציה הזו תוסיף הרבה צבע, אנרגיה, כיף ואווירה לרחבה – כולם יוכלו לראות כיצד החוגג/ת מרימים את הערב בעצמם ועושים זאת בצורה מקצועית ביחד עם ראפר שירים את כל הקהל על הרגליים! מניסיוננו, הילדים מעדיפים רוח גבית מקצועית ומנוסה שיעזרו להם להוריד את הלחץ וההתרגשות במהלך הכניסה שלהם לאירוע. בכך הראפר אשר מנוסה באלפי הופעות ובמיוחד באירועי בני מצווה יוכל לסייע להם להפוך לכוכבים ליום אחד!

אז חדל לדרשה הרגילה – הגיע הזמן לדרשת היפ הופ מקורית והופעה עם ראפר בבר מצווה או בבת מצווה!

צפו בדוגמא מתוך חבילת "דרשת ראפ לבר מצווה / לבת מצווה + הופעה עם ראפר מקצועי באירוע:

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן