בואו נדבר על התקציב

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

לעשות בר מצווה בתקציב זול? מחפשים לערוך אירוע בת מצווה בלי להוציא הרבה כסף? הגעתם למקום הנכון!!

תקציב בר/בת מצווה
תקציב בר/בת מצווה

בפורטל בר/בת מצווה שבו אתם נמצאים תוכלו למצא נותני שירות איכותיים וספקים מומלצים לאירוע שלכם במחיר הטוב ביותר.

אם אתם רוצים לערוך אירוע בר/בת מצווה בקרוב, כדאי לכם להסתכל בעמוד הספקים שלנו שבו תוכלו למצא מגוון רחב של נותני שירות בכל סגנון עבורכם.

אם יש לכם תקציב מסוים לאירוע, אנו ממליצים לכם להיערך לחלוקה טובה ואיכותית כדי שתוכלו לקחת מגוון אפשרויות לאירוע.
לדוגמא: אם התקציב שלכם לאירוע הוא בין 5000-10,000 תוכלו לקחת דיג'יי ועוד 2-3 אטרקציות. לכן, חשוב להחליט מראש איך תרצו לחלק את התקציב. למשל: 3-4 אלף לדיג'יי, 3000-2000 שירותי צילום, עד אלף שקל שירותי אולפן הקלטות, 1000-2000 שירותי אטרקציות לרחבה וכן הלאה. חשוב לא לחרוג מהתקציב שלכם שהגדרתם מבעוד מועד, גם אם אתם ממש רוצים את האטרקציה או השירות..הכל צריך להיות מחושב, אחרת תצאו בהפסד אסטרונומי..!

לכן, ההמלצה הכי טובה שלנו לגבי הכנת תקציב לאירוע בר מצווה או בת מצווה היא:

  1. החליטו מה התקציב שאתם מוכנים לערוך בו את האירוע, כולל הכל.
  2. לאחר שיש לכם סכום תקציב, תשבו כל בני המשפחה ותחליטו מה אתם רוצים שיהיה באירוע מבחינת אטרקציות ונותני שירות. למשל דיג'יי,הקלטת שיר,מפל שוקולד,רקדנית בטן..
  3. לאחר שהחלטתם מה אתם רוצים שיהיה באירוע, תפנו לנותני השירות כדי שתוכלו להבין מה פחות או יותר המחירים כדי שתוכלו להיערך בהתאם לתקציב שלכם.
  4. כאשר יש לכם מידע על המחירים של נותני שירות תשבו שוב ביחד כל המשפחה ותחליטו מה אתם רוצים שיהיה (מה יקר, מה זול, מה כדאי, מה לא כדאי). לאחר הפגישה תצטרכו להחליט אילו נותני שירות אתם לוקחים לאירוע בהתאם לתקציב שלכם. אם התקציב שלכם גדול יותר מכל הספקים אליהם פניתם, תוכלו לקחת את כולם ואפילו עוד איזו אטרקציה מגניבה שעוד לא חשבתם עליה כלל. אם התקציב שלכם קטן יותר ולא מספיק לכל הספקים שרציתם קיימות 2 אופציות: הגדלת תקציב או הסרת נותן שירות או ספק, כדי שיתאים לכם בדיוק בתקציב.

שיהיה בהצלחה! 

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן