מה לבחור: דוכן ממתקים מתוק או בר שוקולד?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כאן נשמח לסייע לכם בהחלטה אם לקחת בר מתוק או מפל שוקולד –

בר שוקולד לאירוע - בר/בת מצווה - לי חן

הרבה משפחות שחוגגות לבנם בר מצווה או לבתם בת מצווה מגיעים לשאלה – האם להוסיף בר מתוקים/שולחן ממתקים/בר שוקולד לאירוע עם מפל משוקולד בדוכן מתוק ומפנק.. והשיקול הוא בעיקר כספי, אך הרבה לא יודעים איזו תוספת כוח משמעותית יש להוספת אטרקציה מתוקה לבר/בת מצווה שלהם. והסיבות כאן לפניכם:

  1. קהל היעד – האורחים שלכם בבר/בת מצווה ברובם הם ילדים, ומה ילדים אוהבים יותר משוקולד או ממתקים? לכן רצוי להוסיף אטרקציה שהילדים יוכלו להנות ממנה,לאכול דברים טעימים ולקבל תוספת כוח משמעותית לאוכל באירוע..ברגע שיש בר מתוקים או בר שוקולד מתוק ואיכותי גם המבוגרים יוכלו להרגיש כמו ילדים ולטעום מהבר המתוק.
  2. לא רק בשר,צריך גם קינוח – הרבה אנשים שמגיעים לאירוע חושבים על הבופה והמנות הראשונות והעיקריות, ובגלל זה הרבה משפחות לא משקיעות בקינוח מתוק ומפנק..בר שוקולד או שולחן ממתקים שיוקם בבר/בת מצווה יוכל לספק לאורחים לכל אורך האירוע את הקינוח המתוק וסגירת הפינה המתוקה בבטן שלהם.
  3. עוד אטרקציה לאוסף – סגרתם עם אולם,דיג'יי,אטרקציה לכניסה לאירוע,פירוטכניקה,וכל מיני אטרקציות נוספות ומגניבות אבל לא חשבתם בכל אלו על האורחים אלא על חתן בר המצווה, לכן צריך להוסיף אטרקציה מיוחדת וטעימה שתיהיה למען האורחים כדי שאח"כ כולם יוכלו להגיד שהיה טעים ומתוק..תסמכו עלינו שרוב האורחים יהיו יותר זמן ליד הבר מתוקים או בר השוקולד המתוק מאשר ליד בופה הבשר המתחלף..
  4. דוכן ממתקים בגלל הצבעוניות – האפקט של הוספת בר מתוק לבר/בת מצווה נותן הוספת צבע ויופי שלא תוכלו לקבל משום אטרקציה אחרת..הצבעוניות והמגוון הרחב נותן לקהל קצת "צבע מתוק" לעניים ונותן קצת אושר והרמת המורל.

בר מתוקים פסגת המוזיקה

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן