3 אטרקציות לבר מצווה שיעשו לכם אירוע מושלם

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כל משפחה מחפשת את האטרקציה המקורית ביותר לבר מצווה והמרשימה ביותר.. אך לא כולם מכירים את כל האופציות. לנו יש ידע נרחב בתחום האטרקציות לבר מצווה ואנו נותנים לכם 3 אטרקציות שאולי אתם לא מכירים אך יכולות להוסיף לכם המון צבע ואנרגיה לאירוע.

אטרקציה לבר מצווה

אטרקציה מס' 1 לבר מצווה: 

ראפר מצווה – אתם יכולים להפוך את חתן בר המצווה לראפר מקצועי לכל דבר. על חתן בר המצווה נכתב שיר בסגנון דרשת ראפ, לאחר מכן הוא מגיע לאולפן כדי להקליט שיר ראפ ולאחר מכן מופיע עם ראפר מקצועי באירוע שיהפוך את כל הערב לרחבת הופעה משגעת!

אטרקציה מס' 2 לבר מצווה:

הפקת פול מון פארטי בבר מצווה – אתם יכולים לקחת מאפרות בסגנון פול מון בתילאנד שיצבעו את כל האורחים בצבעים הזוהרים בחודש ויוכלו לכתוב ולצייר דברים מגניבים ומיוחדים לבר מצווה כמו שם חתן בר המצווה, שם המשפחה, ציור של לבבות וכו'.. אטרקציה זו תוסיף המון צבע לאירוע, תוכל להביא את כל האורחים לרחבה עם המון שמחה ואנרגיה ותשתף את כל האורחים באירוע החל מהילדים ועד למבוגרים.

אטרקציה מס' 3 לבר מצווה:

שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה – הרבה ילדים אשר מגיעים לאולמות בר מצווה משתעממים או לא מעוניינים לרקוד ביחד עם המבוגרים, לכן יש אופציה להשכיר עמדות מולטימדיה ומשחקים שבהם הילדים יוכלו לשחק ולכייף כמו שולחנות פינג פונג, סנוקר, עמדות סוני פלייסטיישן, XBOX ועוד מגוון אופציות. אטרקציה זו תוסיף לכם אפשרות שכל האורחים בכל הגילאים יהנו וגם תוכלו להיות בראש שקט שהילדים הקטנים לא מפריעים למבוגרים להנות ולחגוג.

יש עוד שלל ענק של אטרקציות כמו בובות ענק לרחבה, הפרחת יונים באירוע, בר מתוק ועוד.. לקבלת רעיונות נוספים ואטרקציות נוספות לבר מצווה אתם מוזמנים ללחוץ כאן

זה הזמן לשמח את הילד שלכם עם האירוע הכי מקורי שאתם יכולים לעשות עבורו!

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן