הקלטת שיר בר מצווה באולפן – לא לשיר לייב!

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

למה כדאי להקליט שיר לבר מצווה באולפן וללא לתת לילד לשיר בלייב?
אירועים כמו בר מצווה הם אירועים מרגשים מאוד, הילדים מבקשים להיות כוכבים ליום אחד והקלטת שיר לבר מצווה הפכה להיות בביקושי שיא בשנים האחרונות.
שלא כמו הזמרים הגדולים והמקצועיים שהוכשרו לשיר בלייב, נער בר המצווה יכול לבצע טעויות רבות, להילחץ ולא יוכל להציג הופעה טובה בשירה בלייב במהלך האירוע.
כדי לפתור את הסוגיה, ניתן ללכת על האפשרות המקצועית והמהנה ביותר ולבחור להקליט שיר לבר מצווה באולפן הקלטות מקצועי ואפילו להפוך את השיר לקליפ בר מצווה.

מדוע לא מומלץ לתת לנער בר המצווה לשיר בלייב ביום האירוע?
עקב תוכניות המוזיקה הרבות כדוגמת הכוכב הבא, בית הספר למוזיקה, דה וויס ועוד, רבים מבני הנוער חולמים על יום אחד לפחות בו הם ישירו את השיר שהם אוהבים בביצוע מקורי משלהם.
המחשבה הראשונית היא לבקש מהתקליטן (DJ) לנסות ולמצוא שיר פלייבק מתאים ללא מילים, להשמיע בזמן האירוע ולשיר את המילים עם המיקרופון – אם נער בר המצווה הוא לא זמר מקצועי שרגיל לשיר בלייב, האפשרות הזו לא מומלצת ועלולה לגרום למבוכה.
שירה עם מיקרופון בלייב בבר המצווה עלולה להעמיד את הנער במכשולים ואתגרים רבים מדי: לחץ רב ביום המיוחד עבורו, נסיגת קול עקב גיל ההתבגרות, טעויות במילים, איכות סאונד נמוכה, אי התאמה לקצב וללחן השיר ומקרים רבים אחרים שהובילו את הנערים (וגם את ההורים) לבחור בפתרון אחר להצגת שיר בר מצווה.

ביקוש גבוה להקלטת שיר לבר מצווה באולפן הקלטות מקצועי
כתוצאה מהמכשולים הרבים של השירה בלייב והרצון הרב להציג שיר בר מצווה, "אולפני לי-רון" פתחו את שערי האולפן המקצועי להקלטות לאירועים כדוגמת הקלטת בר מצווה, כבר לפני שנים רבות והפכו לאולפן הקלטות מומחה לכל סוגי האירועים.
הבחירה של מרבית נערי בר המצווה בהקלטת שיר באולפן מקצועי ברורה, מלבד כל היתרונות של אולפן ההקלטות, היתרון הבולט ביותר הוא כמובן העובדה שהביצוע של נער בר המצווה מוקלט מראש ומושמע (או מוקרן בשדרוג לקליפ בר מצווה) לאורחי האירוע ואפילו לאחר מכן ברשתות החברתיות.

תנאי אולפן ההקלטות של "אולפני לי-רון" הם תנאי הקלטה גבוהים במיוחד, כאשר מפיק מוזיקלי מקצועי מלווה את המקליט לאירוע לכל אורך ההקלטה, המפיק יכוון ויסדר את הנער בתחילת ולכל אורך ההקלטה, יחזור איתו על נקודות מסוימות בהקלטה וידאג למצות את הפוטנציאל המוזיקלי שבו.
אולפן ההקלטות מאפשר הקלטה באיכות סאונד גבוהה מאוד ונקייה מרעשי רקע, הקלטה ברמה גבוהה שכזו מתאפשרת בזכות ציוד סאונד והקלטה מקצועיים ומתקדמים ובידוד אקוסטי איכותי.
כל אדם, זוג או קבוצה שהגיעו להקליט ב"אולפני לי-רון" יודעים שאין מה לחשוש מזיופים, יחד עם החזרות והדאגה של המפיק המוזיקלי, בסיום ההקלטה המפיק יערוך את קולו המוקלט של נער בר המצווה, יתקן זיופים ויוסיף אפקטים ליצירה שיר בר מצווה מקצועי.

איך מתאמים יום הקלטת שיר בר מצווה? ואיך הופכים את השיר לקליפ בר מצווה?
השלב הראשון עבור חוגג בר המצווה הוא לבחור את שיר הקאבר שאותו הוא יקליט באולפן ההקלטות, מומלץ להכין רשימה עם מספר שירים אהובים ולבסוף יבחר השיר האהוב והנוח ביותר עבור הנער.
כדי להקליט שיר לבר מצווה ללא לחץ לפני האירוע, מומלץ לתאם את יום ושעת ההקלטה מספיק זמן מראש, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם משרדי "אולפני לי-רון" ולתאם את הזמן הנוח ביותר.
אם אתם מעוניינים להקרין קליפ בר מצווה באירוע, תוכלו לתאם יחד עם משרדי האולפן גם את הקלטת קליפ בר המצווה אליו נשלב את השיר בצילום ועריכה מקצועיים.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן