בר מצווה? בת מצווה? מדריך להורים וטיפים לאירוע

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

כולם רוצים שהערב שלהם יהיה המיוחד ביותר, הגדול ביותר, המקורי ביותר,המרשים ביותר..אך יש הרבה שנכשלים בהפקת הבר/בת המצווה בדברים הפשוטים..בהרגשה של חתן בר המצווה או כלת בת המצווה,הגורם המשפחתי אשר עלול להשפיע וכמובן כל המסביב באירוע..בדיוק בשביל זה המאמר שלפניכם נכתב בפורטל בר בת מצווה המוביל בישראל:

אטרקציות לבר בת מצווה לכל המשפחה | הפקת בר מצווה | הפקת בת מצווה

יש 3  דברים פשוטים שחשוב שתזכרו –

הראשון : חתן בר המצווה או כלת בת המצווה הם כוכבי הערב – תנו להם את ההרגשה שהם במרכז העניינים. תפרגנו להם,תתמכו בהם, תתנו להם ביטחון – כי בכל זאת "בר מצווה או בת מצווה יש רק פעם אחת בחיים". תפרגנו להם עם אטרקציות מגניבות שכל החברים שלהם ידברו עליהם לאחר מכן,תתנו להם להתנסות בדברים חדשים – פשוט תנו להם הרגשה שהערב הזה הוא עבורם ומגיע להם את כל הטוב שבעולם.

השני: המשפחה – המשפחה צריכה לתת לילד או לילדה את התחושה שהיא שם לצידו בכל מה שהוא צריכים והם לא צריכים להילחץ מהמעמד. בנוסף חשוב מאוד שהמשפחה תתמוך ותעזור לאירוע הזה להיות מתוקתק ואיכותי החל מעבודה מול הספקים ונותני השירות ועד תזמון הגעת אורחים,התחלת כניסה לבר/בת מצווה,ריקודים,מנות וקייטרינג ועוד..חשוב מאוד בהקשר של משפחה שהיא תדע שגם היא כוכבת הערב, כל בני המשפחה החל מהאמא,האבא,האחות,האח ובני המשפחה הקרובים הם הכוכבים. רצוי לתת לילד/ה גיבוי גם באטרקציות מגוונות. למשל הופעה משפחתית מול כל הקהל או ריקוד משותף של בני המשפחה או ברכות משותפות של בני המשפחה לחוגגים וכו'..

השלישי: השילוב המנצח: שאתם מפיקים אירוע בפעם הראשונה לילד בר המצווה או לילדת בת המצווה חשוב מאוד שלא תתפזרו, הכוונה אל תלכו ותבקשו את כל האטרקציות האפשריות ואת כל שירותי הקייטרינג האפשריים. צריך לעשות זאת בטעם. תחשבו מה כן להכניס לאירוע ומה לא – למשל אם עשיתם כניסה לבר מצווה או לבת מצווה עם שיר כניסה שהקלטתם באולפן הקלטות אל תנסו לשלב אותו עם עוד דברים כמו שופרות,מצגת וכו'.. שיורידו ממנו את ה"אור" באירוע ויקחו לו את אור הזרקורים. ואם לא עשיתם שיר אז כניסה עם שופרות ומצגת בהחלט מומלצת..לכן צריך לעשות חושבים לפני שפונים לספקים.

לחזור למשהו ספציפי?

דילוג לתוכן